نگاهي به روند طراحي و اجراي ويلا

نگاهي به روند طراحي و اجراي ويلا

طراحي ويلا

برخي از افراد به دليل تنگي وقت ويلايي را خريداري كرده و از آن جايي كه ويلاي مورد نظرشان براساس سليقه دلخواه‌‌ آن‌ها درست نشده، پشيمان مي‌شوند. به همين منظور بسياري از شركت هاي طراحي و اجراي ويلا، كار‌هاي طراحي و اجراي ويلا را عهده دار شده و براساس سلايق مشتري ويلايي را طراحي كرده و اجرا مي‌كنند.

طراحي سقف ويلا و طراحي سقف شيبدار يكي از مهم ترين اصولي است كه شركت‌هاي طراحي و اجراي ويلا از آن استفاده مي‌كنند

شما مي توانيد ويلاي مورد نظر خودتان را براساس مصالح مورد نظر خودتان سفارش دهيد و نسبت به انجام كار نيز نظارت داشته باشيد.

يك معمار خوب و برجسته بايد نسبت به طراحي و ساخت ويلا، تصور و تجسم ماهرانه اي را داشته باشد تا بتواند ويلاي مورد نظر مشتري را طراحي و اجرا كند.

ويلايي ساختماني است كه از هر چهار طرف چشم انداز زيبايي داشته و به طور معمول در اطراف شهرها و مناطق ييلاقي ساخته مي شود. شهروندان كشورها براساس قوانين ساخت ويلا مي توانند ، ويلاي مورد نظر خود را در داخل شهر بنا كنند.

مراحل ساخت ويلا

در اولين مرحله معمار و سازنده ويلا بايد از محل ساخت ويلا بازديد كرده و نقشه زمين محل ساخت ويلا را آماده كند. در دومين مرحله معمار ساختمان ويلا را طراحي كند. معمار بايد با توجه به مصالح ساختماني و جهت قرارگيري ساختمان، آن را طراحي كرده و اجرا نمايد. بعد از اين مرحله مهندسين عمران وارد شده و كار اجراي ويلا را شروع مي‌كنند. توجه به شرايط آب و هوايي و منطقه از عوامل موثري هستند كه بايد به هنگام طراحي و اجرا ويلا بايد مدنظر گرفته شود.

طراحي سردر وروي ويلا يكي از بخش‌هايي است كه به هنگام و اجراي ويلا بايد مدنظر گرفته شده و متناسب با مساحت زمين انتخاب شود.

انواع سبك‌هاي طراحي ويلا

  • سبك طراحي تلفيقي
  • سبك طراحي كلاسيك
  • سبك طراحي مدرن

مشتريان مي توانند سبك دلخواه خود را انتخاب كرده و سفارش دهند تا شركت طراحي و اجرا آن را اجرا كند. امروزه اكثر ويلاها به روش مدرن طراحي و اجرا مي‌گردند. البته طراحي ويلا به سبك كلاسيك طرفداران خود را دارد ولي در هر حال، در همه روش‌هاي طراحي از يكسري اصول مبنايي استفاده مي‌كنند. ويلا با سقف چهار شيب يكي از روش‌هاي طراحي سقف بوده كه براي طراحي سقف از آن استفاده مي‌شود.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

 

خواندن: 353 دفعه
Published in: مقالات
این مورد را ارزیابی کنید:
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در: یکشنبه, 26 اسفند 1397 05:51

محتوای بیشتر در این بخش:

« فروش ورق پرچين در يك نگاه ورق سينوسي چيست؟ »

فرایند خدمات در ویلا بام چگونه است ...!

فرايند خدمات و مشاوره و اجراي برنامه ها در ويلا بام به صورت زير مي باشد

تماس با ما

بررسي و پرسش سوال

مشاوره و جوابگويي

ارائه 3D پروژه

قرارداد همکاري

انجام پروژه

پروژه های در دست اجرا

ویلای چادگان
90%
مجموعه تفریحی نیاسر
100%
مجموعه ورزشی استقلال چالوس
100%
جایگاه سوخت و خدماتی شهید رضایی
95%

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز75
بازدید دیروز113
بازدید هفته817
بازدید ماه2955
بازدید کل3082

تماس با ما

  • کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31
  • 02155449763
  • مدیرعامل: 09121717911
  • info@vilabam.ir
  • http://vilabam.ir