نگاهی به روند طراحی و اجرای ویلا
یکشنبه, 26 اسفند 1397 05:33

نگاهی به روند طراحی و اجرای ویلا

نوشته شده توسط
(0 رای‌ها)

نگاهی به روند طراحی و اجرای ویلا

طراحی ویلا

برخی از افراد به دلیل تنگی وقت ویلایی را خریداری کرده و از آن جایی که ویلای مورد نظرشان براساس سلیقه دلخواه‌‌ آن‌ها درست نشده، پشیمان می‌شوند. به همین منظور بسیاری از شرکت های طراحی و اجرای ویلا، کار‌های طراحی و اجرای ویلا را عهده دار شده و براساس سلایق مشتری ویلایی را طراحی کرده و اجرا می‌کنند.

طراحی سقف ویلا و طراحی سقف شیبدار یکی از مهم ترین اصولی است که شرکت‌های طراحی و اجرای ویلا از آن استفاده می‌کنند

شما می توانید ویلای مورد نظر خودتان را براساس مصالح مورد نظر خودتان سفارش دهید و نسبت به انجام کار نیز نظارت داشته باشید.

یک معمار خوب و برجسته باید نسبت به طراحی و ساخت ویلا، تصور و تجسم ماهرانه ای را داشته باشد تا بتواند ویلای مورد نظر مشتری را طراحی و اجرا کند.

ویلایی ساختمانی است که از هر چهار طرف چشم انداز زیبایی داشته و به طور معمول در اطراف شهرها و مناطق ییلاقی ساخته می شود. شهروندان کشورها براساس قوانین ساخت ویلا می توانند ، ویلای مورد نظر خود را در داخل شهر بنا کنند.

مراحل ساخت ویلا

در اولین مرحله معمار و سازنده ویلا باید از محل ساخت ویلا بازدید کرده و نقشه زمین محل ساخت ویلا را آماده کند. در دومین مرحله معمار ساختمان ویلا را طراحی کند. معمار باید با توجه به مصالح ساختمانی و جهت قرارگیری ساختمان، آن را طراحی کرده و اجرا نماید. بعد از این مرحله مهندسین عمران وارد شده و کار اجرای ویلا را شروع می‌کنند. توجه به شرایط آب و هوایی و منطقه از عوامل موثری هستند که باید به هنگام طراحی و اجرا ویلا باید مدنظر گرفته شود.

طراحی سردر وروی ویلا یکی از بخش‌هایی است که به هنگام و اجرای ویلا باید مدنظر گرفته شده و متناسب با مساحت زمین انتخاب شود.

انواع سبک‌های طراحی ویلا

  • سبک طراحی تلفیقی
  • سبک طراحی کلاسیک
  • سبک طراحی مدرن

مشتریان می توانند سبک دلخواه خود را انتخاب کرده و سفارش دهند تا شرکت طراحی و اجرا آن را اجرا کند. امروزه اکثر ویلاها به روش مدرن طراحی و اجرا می‌گردند. البته طراحی ویلا به سبک کلاسیک طرفداران خود را دارد ولی در هر حال، در همه روش‌های طراحی از یکسری اصول مبنایی استفاده می‌کنند. ویلا با سقف چهار شیب یکی از روش‌های طراحی سقف بوده که برای طراحی سقف از آن استفاده می‌شود.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

 

خواندن 658 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 اسفند 1397 05:51

مقالات پربازدید سایت

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز27
بازدید دیروز32
بازدید هفته210
بازدید ماه172
بازدید کل22429

تماس با ما