فروش آردواز در نگاه
یکشنبه, 26 اسفند 1397 03:06

فروش آردواز در نگاه

نوشته شده توسط
(1 رای)

فروش آردواز در نگاه

آردواز ترکیب آزبست، الیاف معدنی یا همان پنبه نسوز، الیاف مصنوعی، مواد شیمیایی و سیمان با آب است که به معنای و مفهوم سنگ تغییر یافته ریزدانه ای است که در نهایت به مانند لایه ای نازک و ورقه ای با یک سطح صاف شکل می گیرد.

مزایای خرید آردواز

 • مقاومت بالا همانند سنگ طبیعی بخاطر فشار بالا
 • سبک و غیرقابل نفوذ و مناسب نمای ساختمان
 • تولید دقیق و انبوه
 • نصب سریع و آسان

اجرا و نصب آردواز

 1. تهیه آردوازهای باکیفیت
 2. زیرسازی و آهنگری
 3. زیرسازی چوب و شاسی کشی چوب ها به فاصله 20 سانتی متر
 4. نصب و اجرای آردواز براساس اصول استاندارد
 5. نصب فلاشینگ و تیزه ها به جهت آب بندی غیرقابل نفوذ کردن آب به محصول

آروازهای با شبکه های چوبی ساخته می شوند. تیرچه های حمال در امتداد شیب دامنه و به فاصله 90 سانتی متر نصب می شوند و در نهایت تیرچه های افقی به فاصله 20 سانتی متر روی آن ها قرار می گیرند. این سه لایه در قسمت های پایین روی یکدیگر نصب می شوند، ردیف های بالا، قسمت های مشترک پایین را پوشش می دهند و بنابراین در ابتدا یک آردواز کامل را شروع به بارگذاری در لایه اول می کنند و آدواز دوم که 2 سوراخ داد به فاصله 40 سانتی متر از آردواز دوم قرار می گیرد و با میخی بهم محکم می شوند. آردواز دوم و سوم و بعدی ها با همین فاصله و ترتیب روی آردواز جنبی خود قرار می گیرد و نصب می شوند. رویهم قرارگیری آردوازها باعث می شود که آب به محل پوشش نفوذ نکند. در نهایت همگی با بست ها و میخ هایی بهم محکم می شوند و رنگ زدن آردواز آخرین کاری است که پیمانکار انجام می دهد.   

همیشه باید از قبل فروش آردواز بهترین و باکیفیت ترین آردوازها را تهیه کرد و تا به هنگام اجرای محصول به مشکلی برنخورد.

آردوازهای از ورق ها گالوانیزه، ایرانیت سیمانی و تایل های سفالی ساخته می شوند، البته ورق های گالوانیزه با متریال های مختلفی تولید می شوند و وزن و لایه بندی آن ها نسبت به هم متفاوت است. شما باید بهترین و باکیفیت ترین آردوازها را انتخاب کنید.

انواع آردواز

 • آردواز رنگی

 • آردواز ساده

 • آردواز پولکی

 • آردواز گرد

 • آردواز فلزی

 • آردواز سیمانی

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منبع

خواندن 1853 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 اسفند 1397 05:25

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز20
بازدید دیروز43
بازدید هفته135
بازدید ماه97
بازدید کل22354

تماس با ما