سردرب ورودي ويلا بايد چه مشخصاتي داشته باشد؟

سردرب ورودي ويلا بايد چه مشخصاتي داشته باشد؟

سردرب وروي ويلا مانع از نفوذ عوامل جوي و محيطي به بدنه در شده و در را در مقابل بارش باران و برف و آفتاب محافظت كرده و در نهايت به در يك جلوه و نماي شيك و زيبايي را مي دهد كه در زيبايي ويلا هم موثر واقع خواهد شد. 

هر چقدر كه سردرب ورودي ويلا شيك و منظم و مرتب باشد، به همان اندازه ويلا زيباتر ديده خواهد شد. هميشه سردرب ورودي ويلا اولين چيزي است كه در ذهن مهمان باقي مي ماند و به همين دليل بايد براساس اصول ساخت ساختمان ساخته شود و هر چقدر كه زيباتر و اصولي تر ساخته شود به همان اندازه تاثيرگذاري بيشتري خواهد داشت.

سردرب ويلا در معرفي آن تاثير به سزايي دارد و بنابراين بايد نسبت به آن حساس باشيد تا ويلاي شما جلب توجه كند. طراحي سردرب ويلا بخشي از طراحي ويلا بوده و معمار بايد نسبت به آن حساسيت زيادي داشته باشد. هر چه قدر كه سردرب ويلا جذاب باشد به همان اندازه تاثيرگذاري بيشتري خواهد داشت. سردرب ويلا در هويت بخشيدن به آن تاثير به سزايي دارد.

المان مهم و تاثيرگذار در طراحي سردرب ويلا

المان هاي طراحي باعث مي شوند كه سردرب ويلا زيبا و باشكوه به نظر برسد. شما مي توانيد از المان هاي متفاوت و مختلفي براي طراحي سردرب ورودي ويلا استفاده كنيد. المان هاي طراحي را شما مي توانيد از محدوده مشخصي شروع كرده و به پيش برويد تا در نهايت ويلاي جذاب و دوست داشتني داشته باشيد.

باكس سردرب ورودي ويلا

با باكس مي توان سردرب ورودي ويلا را تعريف و مشخص كرد. باكس هاي قديمي به صورت دو بعدي بوده ولي باكس هاي مدرن به صورت حجمي طراحي مي شوند. باكس هايي كه بخش هايي از آن حذف شده مي تواند به سردرب ورودي ويلا جلوه و نماي خاصي بدهد.

برش در سردرب وروي ويلا

شما مي توانيد سردرب وررودي ويلا را از بقيه ويلا جدا كنيد. شما مي توانيد بخشي از سردرب ورودي ويلا را برش داده و از ساختمان جدا كنيد. اين چنين سردرب هايي بين مردم بيشتر متداول بوده و در اكثر معماري ويلاها از آن استفاده مي شود.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منبع

خواندن: 1182 دفعه
Published in: مقالات
این مورد را ارزیابی کنید:
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در: یکشنبه, 26 اسفند 1397 05:26

محتوای بیشتر در این بخش:

« دكرا چيست؟ طرح شينگل چيست؟ »

فرایند خدمات در ویلا بام چگونه است ...!

فرايند خدمات و مشاوره و اجراي برنامه ها در ويلا بام به صورت زير مي باشد

تماس با ما

بررسي و پرسش سوال

مشاوره و جوابگويي

ارائه 3D پروژه

قرارداد همکاري

انجام پروژه

پروژه های در دست اجرا

ویلای چادگان
90%
مجموعه تفریحی نیاسر
100%
مجموعه ورزشی استقلال چالوس
100%
جایگاه سوخت و خدماتی شهید رضایی
95%

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز124
بازدید دیروز146
بازدید هفته814
بازدید ماه1169
بازدید کل13029

تماس با ما

  • کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31
  • 02155449763
  • مدیرعامل: 09121717911
  • info@vilabam.ir
  • http://vilabam.ir