سردرب ورودی ویلا باید چه مشخصاتی داشته باشد؟
یکشنبه, 26 اسفند 1397 02:59

سردرب ورودی ویلا باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

نوشته شده توسط
(0 رای‌ها)

سردرب ورودی ویلا باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

سردرب وروی ویلا مانع از نفوذ عوامل جوی و محیطی به بدنه در شده و در را در مقابل بارش باران و برف و آفتاب محافظت کرده و در نهایت به در یک جلوه و نمای شیک و زیبایی را می دهد که در زیبایی ویلا هم موثر واقع خواهد شد. 

هر چقدر که سردرب ورودی ویلا شیک و منظم و مرتب باشد، به همان اندازه ویلا زیباتر دیده خواهد شد. همیشه سردرب ورودی ویلا اولین چیزی است که در ذهن مهمان باقی می ماند و به همین دلیل باید براساس اصول ساخت ساختمان ساخته شود و هر چقدر که زیباتر و اصولی تر ساخته شود به همان اندازه تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.

سردرب ویلا در معرفی آن تاثیر به سزایی دارد و بنابراین باید نسبت به آن حساس باشید تا ویلای شما جلب توجه کند. طراحی سردرب ویلا بخشی از طراحی ویلا بوده و معمار باید نسبت به آن حساسیت زیادی داشته باشد. هر چه قدر که سردرب ویلا جذاب باشد به همان اندازه تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. سردرب ویلا در هویت بخشیدن به آن تاثیر به سزایی دارد.

المان مهم و تاثیرگذار در طراحی سردرب ویلا

المان های طراحی باعث می شوند که سردرب ویلا زیبا و باشکوه به نظر برسد. شما می توانید از المان های متفاوت و مختلفی برای طراحی سردرب ورودی ویلا استفاده کنید. المان های طراحی را شما می توانید از محدوده مشخصی شروع کرده و به پیش بروید تا در نهایت ویلای جذاب و دوست داشتنی داشته باشید.

باکس سردرب ورودی ویلا

با باکس می توان سردرب ورودی ویلا را تعریف و مشخص کرد. باکس های قدیمی به صورت دو بعدی بوده ولی باکس های مدرن به صورت حجمی طراحی می شوند. باکس هایی که بخش هایی از آن حذف شده می تواند به سردرب ورودی ویلا جلوه و نمای خاصی بدهد.

برش در سردرب وروی ویلا

شما می توانید سردرب وررودی ویلا را از بقیه ویلا جدا کنید. شما می توانید بخشی از سردرب ورودی ویلا را برش داده و از ساختمان جدا کنید. این چنین سردرب هایی بین مردم بیشتر متداول بوده و در اکثر معماری ویلاها از آن استفاده می شود.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منبع

خواندن 1890 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 اسفند 1397 05:26
محتوای بیشتر در این بخش: « دکرا چیست؟ طرح شینگل چیست؟ »

مقالات پربازدید سایت

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز20
بازدید دیروز43
بازدید هفته135
بازدید ماه97
بازدید کل22354

تماس با ما