اشتباهات متداول در اجراي آردواز

اشتباهات متداول در اجراي آردواز

 1. اطلاعات ناقص

اطلاعات ناقص ناپختگي پيمانكار در زمينه اجراي آردواز و نوع و كيفيت مصالح و ابزارهاي لازم و عدم اطلاع از روش ها و تكنيك هاي بروز و موثر در اجراي آردواز

 1. آردوازهاي مختلف و متفاوت

آردوازها مختلف و متنوع هستند و كيفيت ، دوام و ماندگاري هاي مختلف و متفاوتي دارند. اگر پيمانكار باتجربه اي، آردوازهايي با كيفيت بهتر را نصب كند، به مدت 100 سال و بيشتر از آن هم دوام خواهند داشت. در صورتي كه آردواز باكيفيتي را نصب نكرده باشيد، بايد هميشه آروازهاي را تعويض كرده يا مرمت كنيد.

 1. اطلاعات ناقص در مورد عقد قرارداد

پيمانكار بايد هنگام عقد قرارداد، همه مشخصات محصول شامل، طول، ضخامت، سايز، نحوه اجرا و تعداد و كيفيت محصول را مشخص كند.

 1. رعايت و تنظيم فاصله گذاري

اين امر مهم در اجرا و نصب آردواز از اهميت به سزايي برخوردار است كه بسياري از پيمانكاران به امر مهم توجه نمي كنند كه در نهايت خسارت هاي بزرگي را بايد متحمل شوند. فاصله گذاري بايد دقيق و مشخص شده باشد و آردوازها نبايد زياد بهم نزديك يا حتي دور باشند.

 1. اتصالات معيوب و نادرست و بي كيفيت

كيفيت و مواد تشكيل دهنده آردوازها از خراب شدن و نفوذ آب جلوگيري كرده و مانع اين كار خواهند شد. كيفيت مرغوب و اجرا و پياده سازي كار نيز در كيفيت كار موثر است. هرچقدر كه پيمانكار باتجربه باشد و محصول باكيفيت باشد، به همان اندازه كار به طرز صحيحي اجرا خواهد شد.

 1. راه رفتن روي آردوازهاي بعد از نصب

بزرگترين و مخرب ترين اشتباهي است كه اكثر پيمانكاران بعد از نصب آردوازها انجام مي دهند و همين كار باعث مي شود كه آردوازها از محل خود لق شده و در نهايت در محل نصب شده باقي نخواهند ماند.

 1. مواد پوششي ضعيف و بي كيفيت

مواد تشكيل دهنده آردوازها در ماندگاري و دوام آن ها تاثير به سزايي دارند. مواد تشكيل دهنده آردوزها بايد به مدت 150 سال ماندگاري داشته باشند. تخته هاي چوبي به ضخامت 3 تا 8 سانتي متر در ماندگاري آردوازها عامل مهمي به شمار مي روند.

چوب هاي لمينيت، تخته هاي سه لا براي نصب آردوازها مناسب نيستند و همين مواد و مصالح باعث كاهش عمر پوشش سقف مي شود، بنابراين بايد هميشه و در همه حال از مواد باكيفيت استفاده شود تا پوشش سقف به مدت زمان طولاني، دوام و ماندگاري داشته باشد.

بنابراين حتما از پيمانكار مجربي استفاده كنيد كه متريال هاي باكيفيتي را استفاده مي كند.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منبع

خواندن: 1096 دفعه
Published in: مقالات
این مورد را ارزیابی کنید:
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در: یکشنبه, 26 اسفند 1397 05:37

محتوای بیشتر در این بخش:

« اجراي آلاچيق شش ضلعي چگونه است؟ آلاچيق چيست؟ »

فرایند خدمات در ویلا بام چگونه است ...!

فرايند خدمات و مشاوره و اجراي برنامه ها در ويلا بام به صورت زير مي باشد

تماس با ما

بررسي و پرسش سوال

مشاوره و جوابگويي

ارائه 3D پروژه

قرارداد همکاري

انجام پروژه

پروژه های در دست اجرا

ویلای چادگان
90%
مجموعه تفریحی نیاسر
100%
مجموعه ورزشی استقلال چالوس
100%
جایگاه سوخت و خدماتی شهید رضایی
95%

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز117
بازدید دیروز146
بازدید هفته807
بازدید ماه1162
بازدید کل13022

تماس با ما

 • کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31
 • 02155449763
 • مدیرعامل: 09121717911
 • info@vilabam.ir
 • http://vilabam.ir