اجرای آردواز شیروانی
پنج شنبه, 29 خرداد 1399 23:50

اجرای آردواز شیروانی

نوشته شده توسط
(0 رای‌ها)

طراحی و اجرای آردواز شیروانی

نصب سقف شیب دار ارزان

قیمت سقف شیروانی

فروش ویژه تایل های سقف شیبدار

تعمیر و تعویض آببندی

اصولاً طراحی بام ویلا یا اجرای سقف ویلا تاثیر به سزایی در ظاهر خانه داشته و از عناصر بسیار مهم در بناهای مسکونی و ویلا‌ها نیز می‌باشد چرا که هم به عنوان سر پناه و هم عنصری جدایی ناپذیر در ساخت بنا است. آشنایی با انواع سبک­های طراحی بام و تاثیراتی که هر کدام می­توانند روی طرح کلی خانه داشته باشند، از اهمیت ویژه ای در طراحی ویلا برخوردار است. نوع متریال سقف بر اساس مجموعه پلان و توسط معمار یا طراح منزل و مطابق با نظر و سلیقه مالک ساختمان تعیین می‌شود. رنگ هم ممکن است به همین شیوه مشخص شود.

 سقف های شیب دار در ایران به چندین روش اجرا می گردد و با توجه به نوع طرح معماری آنها ، باید زیر سازی مطابق با آن را اجرا نمود. پوشش های شیب دار معمولا روی خرپا قرار میگیرندو خرپا می تواند فلزی و یا چوبی باشد

  1. اگر نصب ورق های شیروانی بدرستی صورت نگیرد و پیچ ها در جاهای اشتباه از سقف بسته شوند، هنگام بارش برف و باران شاهد چکه کردن آب خواهیم بود.
  2. جهت اجرای ورق شیروانی به صورت استاندارد و اورلب فرم ورق می بایست حفظ شود.

گروه  ویلا بام که سازنه انواع سقف های شیروانی با کیفیت می باشد با کادری حرفه ای و متخصص نصب و اجرای انواع سقف های شیب دار را با ضمانت اجرا می کند و بروز هرگونه مشکلی را بعد از نصب به عهده می گیرد.

هزینه اجرای سقف شیروانی

هزینه ی اجرای سقف شیروانی بسیار متنوع است و با توجه به مساحت بنای مورد نظر، متریال مورد استفاده در اجرای سقف و همچنین طراحی سازه و زوایای معین شده برای قسمت های مختلف آن، بررسی و محاسبه می گردد. آن چه در این میان از اهمیت ویژه برخوردار است، طراحی و اجرای سقف شیروانی توسط گروهی متخصص و حرفه ای می باشد.

خدمات ما به شرح ذیل است

 اجرای آردواز

اجرای آلاچیق

اجرای ورق طرح سفال طرح ایتالیایی

اجرای پرچین ورق ذوزنقه

اجرای سقف پاسیو استخر و پارکینگ

اجرای آبرو جعبه ای

خرید و فروش ورقهای گالوانیزه

خواندن 489 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 30 خرداد 1399 00:02

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز17
بازدید دیروز59
بازدید هفته133
بازدید ماه1277
بازدید کل20330

تماس با ما