یکشنبه, 26 اسفند 1397 05:27

فروش سقف های آندویلا و آندولین

فروش سقف های آندویلا و آندولین

سقف یکی از مهم‌ترین اجزای ساختمان به شمار می‌رود. سقف علاوه بر این که باعث زیبایی ساختمان شده به استحکام بنا نیز کمک می‌کندسقف ها به دو دسته مسطح و شیبدار تقسیم  می‌شوند.

سقف شیبدار یکی از مهم‌ترین سقف‌هایی است که در ساخت ویلا از آن استفاده می‌شود. نام‌هایی مانند دکرا و فورتیزا برندهای سقف شیبدار است که در بازار نیز وجود دارد.

با ترکیب ورقه‌های آلومینیوم ، آلوزینک و آلیاژ مس و سنگریزه‌های طبیعی و ورزین 2 میکرونی و یک لایه آنتی باکتریال دکرا و فورتیزا ساخته می‌شود. سقف های دکرا و فورتیزا هرگز پوسیده نمی‌شوند و حتی جلبکی نیز روی سقف نمی‌روید.

برای اجرای سقف ویلا از روش‌های متفاوتی استفاده می‌شود. سقف ویلای آندوویلا و آندولین از مهم‌ترین سقف‌های ویلایی به شمار می‌رود.

سقف آندویلا

علی‌رغم ظاهری مانند سفال یا شینگل، سبک وزن بوده و ضد‌آب بوده و نسبت به تغییرات جوی، مقاوم بوده و برای ساخت انوع سقف شیبدار مناسب است.

سقف آندویلا نوعی سقف شیبدار است که توسط شرکت های اجرای سقف شیبدار ویلا طراحی و اجرا می‌شود. این نوع سقف با هر نوع شرایط آب و هوایی سازگار است. با ترکیب مواد تشکیل‌دهنده بتومن که نوعی برند قیر به همراه با الیاف سلولزی و رنگدانه های طبیعی که تحت فشار بالا و حرارت بالاست ایجاد می‌شود. ضد آب بوده و با شرایط مقاومتی تولید می‌شودهرگز ترک نمی‌خورد، زنگ نمی‌زند، نسبت به عوامل موجود شیمیایی موجود در هوا نیز مقاوم است ، محیط دوست بوده و لازم نیست که سقف را برای هر نوع شرایطی که پیش می‌آید بازرسی کرد. ورق های این نوع سقف باهم همپوشانی دارند. 

سقف آندولین

این نوع سقف ترکیب الیاف طبیعی با ورقه های بتومن است که درون آن ها رنگ می‌شود. رنگ این نوع سقف در همه شرایط ثابت است. ترکیب قیر و مواد سلولزی باعث تشکیل این نوع سقف می‌شود. مقاوم بوده و در سقف های شیبدار مورد استفاده قرار می‌گیرد. ضد آب بوده و هرگز زنگ نمی‌زندو پوسیده نمی‌شود. نسبت به ترکیبات شیمیایی موجود در هوا نیز مقاوم بوده و بادوام است. با محیط زیست نیز سازگار بوده و ورق های آن هم نسبت به هم همپوشانی دارد.

کاربرد

  • تراس‌های باغ و ایوان
  • سایبان
  • سردر
  • آلاچیق
  • انواع ساختمان‌های ویلایی

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منتشرشده در مقالات

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز29
بازدید دیروز32
بازدید هفته212
بازدید ماه174
بازدید کل22431

تماس با ما