سه شنبه, 28 اسفند 1397 03:18

معنا و مفهوم لمبه کوبی در معماری

معنا و مفهوم لمبه کوبی در معماری

امروزه افراد خیلی زیادی در لمبه کوبی مشغول به کار هستند.شما باید به وسایل و ابزار آلات نجاری علاقمند باشید تا بتوانید در لمبه کوبی به مهارت برسید. افرادی که به چوب علاقمند هستند می توانند در لمبه کوبی به مهارت برسند.

شما با لمبه کوبی می توانید ساختمان های بزرگ و کوچک را زیباتر و شیک تر کنید. شما با لمبه چوبی می توانید ساختمان خودتان را زیباتر و شیک تر کنید.

چوب می تواند در مقابل سرما، گرما، صدا، بهترین عایق ممکن باشد، شما زمانی که از لمبه کاری استفاده می کنید دیگر لازم نیست که از سیمان و گچ ، خاک یا حتی رنگ استفاده کنید. چوب و لمبه کاری بسیار به صرفه تر از مصالح فوق بوده و حتی ارزان تر نیز نصب می شود.

شما با لمبه چوبی می توانید کانکس ها و دیوار ساختمان های چوبی را تزئین کنید. لمبه 17 میلی متر بهترین نوع لمبه بوده و لمبه ای است که در کوره پخت می شود. زمانی کمه لمبه پخت می شود می تواند در مقابل ترک خوردگی و سایر عوامل کاهنده کیفیت مقاومت داشته باشد.

شما با لمبه کاری می توانید انواع و اقسام چوب ها را در معماری داخلی ساختمان به کار ببرید. دیوار و سقف ویلا با لمبه کاری زیباتر به نظر می رسد.

حتی می توانید سونا، درب ویلا، نمای ساختمان، را با لمبه کاری درست کرده و شکل دهید و با این روش می توانید بر زیبایی ویلای خود بیفزایید. لمبه به ساختمان زیبایی خاصی می دهد و براحتی مونتاژ و دمونتاژ می شوند.

سقف کاذب چوبی

سقف کاذب چوبی مناسب فضاهای اداری یا فضاها کوچک خانه است. این نوع سقف می تواند برای زیباسازی سقف به کار برود و می تواند حس و حال طبیعت را به درون خانه بیاورد.

نحوه اجرای سقف کاذب چوبی

این نوع سقف نسب به سایر سقف ها، پیچیده است. شما باید یک شبکه فولادی را در سقف اجرا کنید و سپس آن را تراشکاری کرده و به آن فرم داده و به اصطلاک کلاف کشی کنید. لمبه کوبی آخرین مرحله ای است که اجرا می شود. لمبه های چوبی بهم وصل شده و می توانند سطوح عریض و طویلی را بپوشانند.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منتشرشده در مقالات

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز29
بازدید دیروز32
بازدید هفته212
بازدید ماه174
بازدید کل22431

تماس با ما