سقف آندولین

ساختار اصلی آندولین با قیر طبیعی ترکیب شده و از الیاف‌های سلولز ساخته شده است. ضخامت آن حدود 3 میلی‌متر است و بصورت تخته‌ایی ترکیب شده است. صفحه آندولین وزن سبکی حدود 6 کیلو‌گرم دارد و ابعاد آن 2 متر در 95/0 است. یکی از ویژگی‌های مهم سقف آندولین سبک بودن آن میباشد که باعث جابجایی راحت‌تر و آسان‌تر نسبت به انواع پوشش سقف شیبدار میباشند. این روش دارای گارانتی بسیار خوبی است و اولین بار حدود 60 سال پیش توسعه پیدا کرده مورد آزمایش های مختلفی قرار گرفته است.

آندولین استفاده شده برای سقف شیبدار

پوشش آندولین در بسیاری از انواع پوشش سقف شیبدار در خانه و بنای شما قابل استفاده است. بطور کلی آندولین به دو صورت ساخته شده است که اولین مدل، مدل کلاسیک است که مناسب برای سلختمان های بزرگ میباشد چون قطر پهنای آن 38 میلی لیتر است. دومین مدل، مدل آندولین است که بیشتر برای گاراژ، پارکینگ و بناهای کوچک استفاده میشود چون قطر آن 24 میلی‌متر است. به همین دلیل توجه داشته باشید هنگام خرید آندولین به فضا و ارتفاع سقف مورد نیاز توجه داشته باشند.

نحوه نصب آندولین

اولین گام در نصب آندولین اندازه گیری میزان ورق استفاده شده در پوشش سقف شیبدار است فاصله‌ی بین ورق‌ها و شیار سقف‌ها باید حداقل 170 میلی‌متر باشد که این شیب میتواند با توجه به نقشه ساختمان افزایش و کاهش پیدا کند اما شیب مناسب برای نصب آندولین 30 درجه است. آندولین‌ها با میخ‌های حلقوی نصب میشوند و باید به گونه‌ایی باشند که سوراخی در سقف ایجاد نشود و باعث چکه آب به داخل بنا گردد.

آندوویلا

یک نوع  پوشش سقفی است که از الیاف طبیعی سلولوزی با فشار و حرارت بالا تولید میشود. مواد استفاده شده در این نوع پوشش‌ها بر اساس تکنولوژی HR مطابق استاندارد اروپا میباشد که برای سقف‌های شیب دار مناسب است.

مزایای آندوویلا

  • در ساخت اغلب سقف‌ها از مواد شیمیای و سرطان‌زا که برای سلامتی انسان و محیط زیست خطرناک است استفاده میشود ولی در ساخت آندوویلا به هیچ وجه از این مواد استفاده نمیشود و در هنگام نصب هیج خطری برای نصاب ندارد همچنین در مقابل سرما و گرما مقاومت بالایی دارد قابلیت پوسیدگی و عوامل طبیعی مثل قارچ و کپک ها در استفاده از این نوع سقف‌ها خیلی کمتر است.
  • آندوویلا نیازی به زیر‌سازی ندارد و به‌راحتی در سطح چوبی و فلزی قابل نصب است از لحاظ قیمت نسبت به بقیه پوشش‌ها به صرفه‌تر است.
  • جلوه زیبایی دارد و بسیار سبک است که یکی از موارد قابل توجه در استفاده از این نوع پوشش است.
  • ورق‌های آندوویلا کاملا ضد آب است و مقاومت بیشتری در برابر باد، باران و برف دارد که باعث میشود در بیشتر مناطق آب و هوایی قابل استفاده باشند.
  • مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه دارد و به راحتی میتوان روی آن راه رفت البته اگر شیب آن از حد مورد نظر بیشتر نباشد و این فشاری که به سقف وارد میشود باعث تغیر شکل و صدمه سقف نشود.

در حال حاضر شرکت بام تایل یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع مصالح ساختمانی مناسب جهت استفاده در سقف شیبدار  با بهترین و باکیفیت‌ترین متریال است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منتشرشده در مقالات

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز26
بازدید دیروز32
بازدید هفته209
بازدید ماه171
بازدید کل22428

تماس با ما