معنا و مفهوم لمبه کوبی در معماری

معنا و مفهوم لمبه کوبی در معماری

امروزه افراد خيلي زيادي در لمبه كوبي مشغول به كار هستند.شما بايد به وسايل و ابزار آلات نجاري علاقمند باشيد تا بتوانيد در لمبه كوبي به مهارت برسيد. افرادي كه به چوب علاقمند هستند مي توانند در لمبه كوبي به مهارت برسند.

شما با لمبه كوبي مي توانيد ساختمان هاي بزرگ و كوچك را زيباتر و شيك تر كنيد. شما با لمبه چوبي مي توانيد ساختمان خودتان را زيباتر و شيك تر كنيد.

چوب مي تواند در مقابل سرما، گرما، صدا، بهترين عايق ممكن باشد، شما زماني كه از لمبه كاري استفاده مي كنيد ديگر لازم نيست كه از سيمان و گچ ، خاك يا حتي رنگ استفاده كنيد. چوب و لمبه كاري بسيار به صرفه تر از مصالح فوق بوده و حتي ارزان تر نيز نصب مي شود.

شما با لمبه چوبي مي توانيد كانكس ها و ديوار ساختمان هاي چوبي را تزئين كنيد. لمبه 17 ميلي متر بهترين نوع لمبه بوده و لمبه اي است كه در كوره پخت مي شود. زماني كمه لمبه پخت مي شود مي تواند در مقابل ترك خوردگي و ساير عوامل كاهنده كيفيت مقاومت داشته باشد.

شما با لمبه كاري مي توانيد انواع و اقسام چوب ها را در معماري داخلي ساختمان به كار ببريد. ديوار و سقف ويلا با لمبه كاري زيباتر به نظر مي رسد.

حتي مي توانيد سونا، درب ويلا، نماي ساختمان، را با لمبه كاري درست كرده و شكل دهيد و با اين روش مي توانيد بر زيبايي ويلاي خود بيفزاييد. لمبه به ساختمان زيبايي خاصي مي دهد و براحتي مونتاژ و دمونتاژ مي شوند.

سقف كاذب چوبي

سقف كاذب چوبي مناسب فضاهاي اداري يا فضاها كوچك خانه است. اين نوع سقف مي تواند براي زيباسازي سقف به كار برود و مي تواند حس و حال طبيعت را به درون خانه بياورد.

نحوه اجراي سقف كاذب چوبي

اين نوع سقف نسب به ساير سقف ها، پيچيده است. شما بايد يك شبكه فولادي را در سقف اجرا كنيد و سپس آن را تراشكاري كرده و به آن فرم داده و به اصطلاك كلاف كشي كنيد. لمبه كوبي آخرين مرحله اي است كه اجرا مي شود. لمبه هاي چوبي بهم وصل شده و مي توانند سطوح عريض و طويلي را بپوشانند.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

Read more

فرایند خدمات در ویلا بام چگونه است ...!

فرايند خدمات و مشاوره و اجراي برنامه ها در ويلا بام به صورت زير مي باشد

تماس با ما

بررسي و پرسش سوال

مشاوره و جوابگويي

ارائه 3D پروژه

قرارداد همکاري

انجام پروژه

پروژه های در دست اجرا

ویلای چادگان
90%
مجموعه تفریحی نیاسر
100%
مجموعه ورزشی استقلال چالوس
100%
جایگاه سوخت و خدماتی شهید رضایی
95%

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز74
بازدید دیروز113
بازدید هفته816
بازدید ماه2954
بازدید کل3081

تماس با ما

  • کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31
  • 02155449763
  • مدیرعامل: 09121717911
  • info@vilabam.ir
  • http://vilabam.ir