فروش سقف هاي آندويلا و آندولين

فروش سقف هاي آندويلا و آندولين

سقف يكي از مهم‌ترين اجزاي ساختمان به شمار مي‌رود. سقف علاوه بر اين كه باعث زيبايي ساختمان شده به استحكام بنا نيز كمك مي‌كندسقف ها به دو دسته مسطح و شيبدار تقسيم  مي‌شوند.

سقف شيبدار يكي از مهم‌ترين سقف‌هايي است كه در ساخت ويلا از آن استفاده مي‌شود. نام‌هايي مانند دكرا و فورتيزا برندهاي سقف شيبدار است كه در بازار نيز وجود دارد.

با تركيب ورقه‌هاي آلومينيوم ، آلوزينك و آلياژ مس و سنگريزه‌هاي طبيعي و ورزين 2 ميكروني و يك لايه آنتي باكتريال دكرا و فورتيزا ساخته مي‌شود. سقف هاي دكرا و فورتيزا هرگز پوسيده نمي‌شوند و حتي جلبكي نيز روي سقف نمي‌رويد.

براي اجراي سقف ويلا از روش‌هاي متفاوتي استفاده مي‌شود. سقف ويلاي آندوويلا و آندولين از مهم‌ترين سقف‌هاي ويلايي به شمار مي‌رود.

سقف آندويلا

علي‌رغم ظاهري مانند سفال يا شينگل، سبك وزن بوده و ضد‌آب بوده و نسبت به تغييرات جوي، مقاوم بوده و براي ساخت انوع سقف شيبدار مناسب است.

سقف آندويلا نوعي سقف شيبدار است كه توسط شركت هاي اجراي سقف شيبدار ويلا طراحي و اجرا مي‌شود. اين نوع سقف با هر نوع شرايط آب و هوايي سازگار است. با تركيب مواد تشكيل‌دهنده بتومن كه نوعي برند قير به همراه با الياف سلولزي و رنگدانه هاي طبيعي كه تحت فشار بالا و حرارت بالاست ايجاد مي‌شود. ضد آب بوده و با شرايط مقاومتي توليد مي‌شودهرگز ترك نمي‌خورد، زنگ نمي‌زند، نسبت به عوامل موجود شيميايي موجود در هوا نيز مقاوم است ، محيط دوست بوده و لازم نيست كه سقف را براي هر نوع شرايطي كه پيش مي‌آيد بازرسي كرد. ورق هاي اين نوع سقف باهم همپوشاني دارند. 

سقف آندولين

اين نوع سقف تركيب الياف طبيعي با ورقه هاي بتومن است كه درون آن ها رنگ مي‌شود. رنگ اين نوع سقف در همه شرايط ثابت است. تركيب قير و مواد سلولزي باعث تشكيل اين نوع سقف مي‌شود. مقاوم بوده و در سقف هاي شيبدار مورد استفاده قرار مي‌گيرد. ضد آب بوده و هرگز زنگ نمي‌زندو پوسيده نمي‌شود. نسبت به تركيبات شيميايي موجود در هوا نيز مقاوم بوده و بادوام است. با محيط زيست نيز سازگار بوده و ورق هاي آن هم نسبت به هم همپوشاني دارد.

كاربرد

  • تراس‌هاي باغ و ايوان
  • سايبان
  • سردر
  • آلاچيق
  • انواع ساختمان‌هاي ويلايي

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

Read more

فرایند خدمات در ویلا بام چگونه است ...!

فرايند خدمات و مشاوره و اجراي برنامه ها در ويلا بام به صورت زير مي باشد

تماس با ما

بررسي و پرسش سوال

مشاوره و جوابگويي

ارائه 3D پروژه

قرارداد همکاري

انجام پروژه

پروژه های در دست اجرا

ویلای چادگان
90%
مجموعه تفریحی نیاسر
100%
مجموعه ورزشی استقلال چالوس
100%
جایگاه سوخت و خدماتی شهید رضایی
95%

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز46
بازدید دیروز106
بازدید هفته366
بازدید ماه2504
بازدید کل2631

تماس با ما

  • کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31
  • 02155449763
  • مدیرعامل: 09121717911
  • info@vilabam.ir
  • http://vilabam.ir