لمبه چوبی چیست؟

لمبه چوبی چیست؟

لمبه چوبي يكي از بهترين گزينه ها براي مسقف كردن سقف ويلاهاست. لمبه هاي چوبي بهم متصل مي شوند و مي توان با اتصالات مختلف، آن ها را به يكديگر چفت و بست كرد.

لمبه چوبي بهترين گزينه براي دكوراسيون داخلي ويلا بوده و مي توان در صنعت ساختمان سازي و دكوراسيون داخلي مورد استفاده قرار گيرد. لمبه چوبي مسطح و عريض و طويل بوده و مي توانند سطوح بسيار بزرگي را پوشش دهند.  

نحوه نصب لمبه هاي چوبي

براي اين كه بتوان، لمبه هاي چوبي را دور تا دور نصب كرد، بايد دور تا دور آن را كلاف كشي و تراز كرد و بعد از اين مرحله، لمبه ها را روي آن ها مي گذارند. لمبه ها مي توانند تاسيسات زير سقف را بپوشانند. لمبه هاي چوبي زيبا بوده و باعث زيبا به نظر رسيدن سقف مي شود، رنگ و جنس چوب عامل محدودكننده اي براي مسقف كردن سقف نيست. شما مي توانيد هر بخش از خانه را با لمبه هاي چوبي مسقف كنيد.پاركت هاي چوبي باعث مي شود تا كف زمين زيبا به نظر برسد.

انواع سقف كاذب چوبي

سقف هاي كاذب چوبي انواع مختلفي دارد و مي توانيد بر حسب نياز و سليقه خودتان، يكي را انتخاب كنيد.

تيرهاي چوب مصنوعي

شما با تيرهاي چوب مصنوعي، دكوراسيون داخلي ويلا و منزل خود را زيباتر نشان دهيد. شما مي توانيد همه قسمت هاي خانه را با اين نوع چوب بپوشانيد يا اين كه مي توانيد بخش خاصي مثل آشپزخانه دكوربندي كنيد.

برجسته سازي سقف كاذب

سقف كاذب ويلاي شما مي تواند مسطح و يكنواخت نباشد، بنابراين مي توانيد آن را ناهموار درست كرده و روي آن برش هايي زده و طرح هايي را روي آن اجرا كنيد.

ابعاد چوبي خانه

شما با ابعاد چوبي و تايل هاي چوبي، دكوراسيون خانه را زيباتر نشان دهيد. شما مي توانيد سالن نشيمن ويلا يا منزل خود را با تايل هاي چوبي زيباتر نشان دهيد.

لمبه هاي ساده

سقف هاي كاذب زيبا هستند و لازم نيست كه آن ها را تزئين كنيد. اين نوع سقف ها، زيبايي و سادگي را به منازل و ويلاها به ارمغان مي آورد. شما مي توانيد با نورپردازي به زيبايي هاي خانه خودتان، بيفزاييد.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

Read more

فرایند خدمات در ویلا بام چگونه است ...!

فرايند خدمات و مشاوره و اجراي برنامه ها در ويلا بام به صورت زير مي باشد

تماس با ما

بررسي و پرسش سوال

مشاوره و جوابگويي

ارائه 3D پروژه

قرارداد همکاري

انجام پروژه

پروژه های در دست اجرا

ویلای چادگان
90%
مجموعه تفریحی نیاسر
100%
مجموعه ورزشی استقلال چالوس
100%
جایگاه سوخت و خدماتی شهید رضایی
95%

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز2
بازدید دیروز125
بازدید هفته817
بازدید ماه1172
بازدید کل13032

تماس با ما

  • کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31
  • 02155449763
  • مدیرعامل: 09121717911
  • info@vilabam.ir
  • http://vilabam.ir