سه شنبه, 28 اسفند 1397 03:06

لمبه چوبی چیست؟

لمبه چوبی چیست؟

لمبه چوبی یکی از بهترین گزینه ها برای مسقف کردن سقف ویلاهاست. لمبه های چوبی بهم متصل می شوند و می توان با اتصالات مختلف، آن ها را به یکدیگر چفت و بست کرد.

لمبه چوبی بهترین گزینه برای دکوراسیون داخلی ویلا بوده و می توان در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد. لمبه چوبی مسطح و عریض و طویل بوده و می توانند سطوح بسیار بزرگی را پوشش دهند.  

نحوه نصب لمبه های چوبی

برای این که بتوان، لمبه های چوبی را دور تا دور نصب کرد، باید دور تا دور آن را کلاف کشی و تراز کرد و بعد از این مرحله، لمبه ها را روی آن ها می گذارند. لمبه ها می توانند تاسیسات زیر سقف را بپوشانند. لمبه های چوبی زیبا بوده و باعث زیبا به نظر رسیدن سقف می شود، رنگ و جنس چوب عامل محدودکننده ای برای مسقف کردن سقف نیست. شما می توانید هر بخش از خانه را با لمبه های چوبی مسقف کنید.پارکت های چوبی باعث می شود تا کف زمین زیبا به نظر برسد.

انواع سقف کاذب چوبی

سقف های کاذب چوبی انواع مختلفی دارد و می توانید بر حسب نیاز و سلیقه خودتان، یکی را انتخاب کنید.

تیرهای چوب مصنوعی

شما با تیرهای چوب مصنوعی، دکوراسیون داخلی ویلا و منزل خود را زیباتر نشان دهید. شما می توانید همه قسمت های خانه را با این نوع چوب بپوشانید یا این که می توانید بخش خاصی مثل آشپزخانه دکوربندی کنید.

برجسته سازی سقف کاذب

سقف کاذب ویلای شما می تواند مسطح و یکنواخت نباشد، بنابراین می توانید آن را ناهموار درست کرده و روی آن برش هایی زده و طرح هایی را روی آن اجرا کنید.

ابعاد چوبی خانه

شما با ابعاد چوبی و تایل های چوبی، دکوراسیون خانه را زیباتر نشان دهید. شما می توانید سالن نشیمن ویلا یا منزل خود را با تایل های چوبی زیباتر نشان دهید.

لمبه های ساده

سقف های کاذب زیبا هستند و لازم نیست که آن ها را تزئین کنید. این نوع سقف ها، زیبایی و سادگی را به منازل و ویلاها به ارمغان می آورد. شما می توانید با نورپردازی به زیبایی های خانه خودتان، بیفزایید.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منتشرشده در مقالات

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز29
بازدید دیروز32
بازدید هفته212
بازدید ماه174
بازدید کل22431

تماس با ما