فروش روف تايل

فروش روف تايل

روف تايل چيست؟

روف تايل يكي از متداول ترين پوشش هاي سقفي كه از سفال درست مي شود و در طرح هاي مختلف توليد مي شود. به تدريج متخصصان  و طراحان ايرادات و اشكالات محصول را برطرف كردند، و در نتيجه روف تايل بوجود آمد كه از جنس بتن ساخته شده، سبك و در رنگ بندي متنوعي وجود دارد.

رنگ روف تايل تنها عامل برتري آن نسبت به سفال مي شود ولي از آن جايي كه براي اين محصول تبليغاتي انجام نگرفته، كمتر شناخته شده و مشتريان كمي دارد. در حال حاضر با انواع تبليغات سعي مي شود كه اين محصول بتواند در ميان پوشش هاي سقف دار شناخته شده و جايگاه واقعي خود را بدست بياورد. 

روف تايل بهترين و مناسب ترين پوشش براي سقف هاي شيبدار است كه سقف و خانه را زيبا نشان مي دهد.

روف تايل مانند هر محصول ديگر طرح هاي مختلف و متنوعي دارد كه كاربر مي تواند بنا به سليقه خود از آن ها استفاده كند.

ماسه و بتن مرغوب مهم تري مصالح و متريال هاي روف تايل به شمار مي رود و با پيشرفته ترين ماشين آلات طراحي و توليد مي شود. بهترين محصول براي پوشش سقف هاي شيبدار است.

محافظت در برابر رطوبت

روف تايل ها به صورت فلسي رويهم قرار مي گيرند و باهم همپوشاني دارند و بنابراين در برابر رطوبت به بهترين شكلي مقاومت مي كنند.

محيط دوست و سازگار با محط زيست

روف تايل سازگار با محيط زيست توليد مي شود و مواد تشكيل دهنده آن، آزبست و آهك نيست.

مقامت نسبت به عوامل طبيعي

عوامل طبيعي مانند زلزله يكي از مهم ترين عواملي به شمار مي رود كه به ساختار روف تايل آسيب مي زند. روف تايل ها به صورت فلسي روي هم قرار مي گيرند و با پيچ و مهره به هم متصل مي شوند و بنابراين در مقايسه با ساير پوشش هاي سقفي، مقاومت بيشتري دارند.

مقاومت نسبت به وزن عوامل جوي

روف تايل در مقايسه با ساير پوشش هاي، مي تواند وزن عوامل جوي مختلف مانند برف، باران و سرعت وزش باد را تحمل كند و به همين دليل، اكثر مردم اين چنين پوشش سقفي را بيشتر دوست دارند.

مقاومت نسبت به حريق؛ اشعه هاي آفتاب و نوسان دما

سقف يكي از اجزاي ساختمان است كه اشعه هاي خورشيد و باد و باران باعث تخريب ساختاري آن مي شود و از آن جايي كه روف تايل چنين ويژگي هايي را ندارد، مقاوم بوده و مي تواند در برابر تغييرات دمايي مقاوم است.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

Read more

فرایند خدمات در ویلا بام چگونه است ...!

فرايند خدمات و مشاوره و اجراي برنامه ها در ويلا بام به صورت زير مي باشد

تماس با ما

بررسي و پرسش سوال

مشاوره و جوابگويي

ارائه 3D پروژه

قرارداد همکاري

انجام پروژه

پروژه های در دست اجرا

ویلای چادگان
90%
مجموعه تفریحی نیاسر
100%
مجموعه ورزشی استقلال چالوس
100%
جایگاه سوخت و خدماتی شهید رضایی
95%

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز108
بازدید دیروز149
بازدید هفته412
بازدید ماه4646
بازدید کل11708

تماس با ما

  • کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31
  • 02155449763
  • مدیرعامل: 09121717911
  • info@vilabam.ir
  • http://vilabam.ir