یکشنبه, 26 اسفند 1397 05:23

فروش روف تایل

فروش روف تایل

روف تایل چیست؟

روف تایل یکی از متداول ترین پوشش های سقفی که از سفال درست می شود و در طرح های مختلف تولید می شود. به تدریج متخصصان  و طراحان ایرادات و اشکالات محصول را برطرف کردند، و در نتیجه روف تایل بوجود آمد که از جنس بتن ساخته شده، سبک و در رنگ بندی متنوعی وجود دارد.

رنگ روف تایل تنها عامل برتری آن نسبت به سفال می شود ولی از آن جایی که برای این محصول تبلیغاتی انجام نگرفته، کمتر شناخته شده و مشتریان کمی دارد. در حال حاضر با انواع تبلیغات سعی می شود که این محصول بتواند در میان پوشش های سقف دار شناخته شده و جایگاه واقعی خود را بدست بیاورد. 

روف تایل بهترین و مناسب ترین پوشش برای سقف های شیبدار است که سقف و خانه را زیبا نشان می دهد.

روف تایل مانند هر محصول دیگر طرح های مختلف و متنوعی دارد که کاربر می تواند بنا به سلیقه خود از آن ها استفاده کند.

ماسه و بتن مرغوب مهم تری مصالح و متریال های روف تایل به شمار می رود و با پیشرفته ترین ماشین آلات طراحی و تولید می شود. بهترین محصول برای پوشش سقف های شیبدار است.

محافظت در برابر رطوبت

روف تایل ها به صورت فلسی رویهم قرار می گیرند و باهم همپوشانی دارند و بنابراین در برابر رطوبت به بهترین شکلی مقاومت می کنند.

محیط دوست و سازگار با محط زیست

روف تایل سازگار با محیط زیست تولید می شود و مواد تشکیل دهنده آن، آزبست و آهک نیست.

مقامت نسبت به عوامل طبیعی

عوامل طبیعی مانند زلزله یکی از مهم ترین عواملی به شمار می رود که به ساختار روف تایل آسیب می زند. روف تایل ها به صورت فلسی روی هم قرار می گیرند و با پیچ و مهره به هم متصل می شوند و بنابراین در مقایسه با سایر پوشش های سقفی، مقاومت بیشتری دارند.

مقاومت نسبت به وزن عوامل جوی

روف تایل در مقایسه با سایر پوشش های، می تواند وزن عوامل جوی مختلف مانند برف، باران و سرعت وزش باد را تحمل کند و به همین دلیل، اکثر مردم این چنین پوشش سقفی را بیشتر دوست دارند.

مقاومت نسبت به حریق؛ اشعه های آفتاب و نوسان دما

سقف یکی از اجزای ساختمان است که اشعه های خورشید و باد و باران باعث تخریب ساختاری آن می شود و از آن جایی که روف تایل چنین ویژگی هایی را ندارد، مقاوم بوده و می تواند در برابر تغییرات دمایی مقاوم است.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منتشرشده در مقالات

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز30
بازدید دیروز32
بازدید هفته213
بازدید ماه175
بازدید کل22432

تماس با ما