سه شنبه, 28 اسفند 1397 02:52

فروش قاب نما و دامپا در یک نگاه

فروش قاب نما و دامپا در یک نگاه

قاب نما و دامپا مهم تری محصولات شرکت ویلابام است که به مشتریان عرضه می شود. دامپا در انواع مختلفی وجود دارد که می توانید بنا به سلیقه خودتان انتخاب کرده و خریداری کنید.

شما با دامپا می توانید سقف کاذبی را ایجاد کنید که مناسب سازه های چوبی و شیروانی است. بهترین وسیله برای تزئین ویلا و داخل منزل بوده و منزل و ویلای شما را زیبا نشان می دهد.

قاب نمای پیشانی ساختمان متناسب با نوع ویلا مشخص می شود، همچنین می توانید متناسب با نوع درخواست خود، دامپای مورد نیاز خودتان را انتخاب کنید و پرسنل ویلابام می توانند در سریع ترین زمان ممکن دامپا و قاب نمای ساختمان را در ویلای شما نصب کنند.

قیمت هر یک از دامپا و قاب نماها متفاوت بوده و در نهایت براساس مقدار مساحت کارشده به مشتریان قیمت اعلام می شود.

شما می توانید با سردرب ها ورودی حیاط یا پارکینگ را زیباتر نشان دهید و باعث می شود که درب ویلا در مقابل بارش، آفتاب و سایر عوامل جوی و محیطی مقاوم بوده و کیفیت متریال ها به کار رفته کم نخواهد شد.

شرکت ویلا بام، قاب نما و دامپا را با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می کند، شما می توانید قاب نما و دامپا را با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب از شرکت ویلابام خریداری کنید.

شرکت ویلابام بهترین و باکیفیت ترین قاب نماها و دامپاها را تولید کرده و به مشتریان خود عرضه می کند. این نوع محصولات، مناسب سقف های شیبدار و ویلاهاست که با دانش فنی متخصصان شرکت تولید شدها است. دامپای روغنی، تیزه و کلاهک و باکس ها را تولید کرده و به مشتریان خود عرضه می کند.

دامپا در ضخامت های مختلف و متنوعی بوده و شما می توانید متناسب با نیاز و سلیقه خودتان، قاب نما و دامپا را انتخاب کرده و خریداری کنید.

عوامل تعیین کننده پوشش نوع سقف

  • وزن کم
  • مقاومت در برابر پوسیدگی
  • مقاومت در براب رطوبت
  • سرعت نصب
  • ارزان
  • عایق در برابر سرما و گرما
  • عایق در برابر گرد و غبار
  • زیبایی
  • سادگی تعمیرات
  • نصب سریع و آسان

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منتشرشده در مقالات

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز29
بازدید دیروز32
بازدید هفته212
بازدید ماه174
بازدید کل22431

تماس با ما