یکشنبه, 26 اسفند 1397 02:54

دامپا طرح چوب چیست؟

دامپا طرح چوب چیست؟

دامپا، مهم ترین ابزار برای پوشش سقف های کاذب و شیروانی است. شما با دامپا می توانید بخش هایی از جلوی شیروانی و دیواره های کانکس را بپوشانید. دامپا می تواند براساس نوع سازه به صورت جوشی یا پرچی به سازه متصل شود. دامپا می تواند در ضخامت های مختلفی تولید شود. به طور معمول دامپا در ضخامت 4/0 تا 1/25 میلی متر استفاده می شود. با ورق های روغنی، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی و ورق آلومینیوم می توان دامپا تولید کرد.

 دامپا طرح چوب به رنگ و طرح چوب بوده و بسیار زیباست.

ویژگی های سقف دامپای طرح چوب

 1. رنگ بندی متنوع
 2. نصب سریع و آسان
 3. عایق رطوبت
 4. کاهش هزینه های سازه و فونداسیون
 5. کاهش بار مرده ساختمان
 6. منعطف
 7. سبک
 8. مقاوم در برابر زلزله
 9. غیرقابل اشتعال
 10. دسترسی سریع به تاسیسات
 11. کیفیت بالا
 12. ماندگاری بالا
 13. شستشوی آسان
 14. حداقل مواد مصرفی
 15. حمل و نقل سریع و ارزان

دامپای طرح چوب بسیار زیبا بوده و سقف را زیباتر نشان می دهد. دامپای طرح چوب می تواند در مکان های بهداشتی، عمومی و ساختمان به کار برود. دامپای طرح چوب می تواند برای مسقف کردن سقف ویلاها به کار برود. 

دامپا طرح چوب می تواند در طرح و رنگ های متفاوتی به کار برود. شما می توانید متناسب با نیازهای خودتان دامپا طرح چوب را انتخاب کرده و نصب کنید.

دامپای طرح چوب به شکل درختان زیبایی مانند راش، گردو، بلوط؛ فندق و خزان پاییزی درست می شود که می تواند از قطع درختان جلوگیری کرده و هم از طرف دیگر باعث زیبایی محیط منزل و کار شما و اماکن عمومی شود.

مراحل رنگ آمیزی دامپای طرح چوب

در ابتدا، پروفیل ها را با رنگ های پودری مانند پلی اورتان رنگ آمیزی می کنند. لازم نیست که ورق های رنگی، رنگ آمیزی شوند. بعد از این مرحله، در سه مرحله شامل چربی گیری و تمیزکاری، پاشش رنگ پودری، و پخت در کوره، دامپای طرح چوب آماده می شود و می تواند در محل نصب شود.

روی پروفیل های رنگ شده پس از پخته شدن، یک نوار مخصوص کشیده می شود که کاملا وکیوم می شوند. بعد از آن در کوره مخصوص دکورال در دمای 200 تا 230 درجه سانتی گراد پخته می شوند. در این مرحله نوار کاملا به پروفیل می چسبد. بعد از پخت در کوره و خنک شدن نوار از سطح پروفیل جدا می شود.  

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منتشرشده در مقالات

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز25
بازدید دیروز32
بازدید هفته208
بازدید ماه170
بازدید کل22427

تماس با ما