یکشنبه, 26 اسفند 1397 02:47

بهترین پوشش کار طرح سفال

بهترین پوشش کار طرح سفال

برای پوشش سقف های شیبدار یا سقف ویلاها باید شرکتی که این نوع پوشش را با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن نصب کند.

ورق های فلزی بهترین متریال برای پوشش سقف های شیبدار است و ورق های شیروانی که اکثر فلزی هستند با ضخامت خیلی زیادی تولید می شوند.

ورق های سفالی بهترین گزینه برای سقف های شیروانی و آلاچیق هاست که علاوه بر این برای سردر ساختمان نیز به کار می رود.

این نوع ورق ها رنگی بوده و از گالوانیزه درست می شوند و در ضخامت های 4/0 ت 6/0 میلی متر تولید می شوند و در دو مدل به بازار عرضه می شوند. طول ورق های ژنوا متغیر بوده و عرض آن ها هم یک متر است.

ورق های تایل به طول یک متر و عرض 40 سانتی متری بوده و سه عدد تایل می تواند یک مترمربع از سقف ساختمان را پوشش دهد. 

ورق های موجدار سبک بوده و از دور به صورت سفال مشاهده می شوند. این نوع ورق ها در مقایسه با سفال، سبک تر و ایمن تراست و مشکلاتی مانند شکستگی و پوسیدگی و سایر مشکلات را ندارد.

بزرگ ترین مشکل ورق های سفالی این است که هنوز استاندارد مشخصی برای تولید و عرضه این نوع ورق ها وجود ندارد و به همین دلیل برخی اوقات محصولات نامرغوب و بی کیفیتی به بازار عرضه می شود.

بهترین محصول، نشتی ندارد و قطرات باران به داخل مساحت پوشش شده نفوذ نمی کند و حتی در برابر باد و باران و تگرگ نیز مقاومت خوبی دارد.

مقایسه ورق های تولیدی و وارداتی

این نوع ورق ها، از هفت لایه پوشش لایه گالوانیزه درست شده اند که همین عامل باعث می شود تا کیفیت و دوام محصول افزایش بیابد. لایه های فولادی به صورت 5 لایه در رو و 2 لایه در پشت لایه باعث استحکام ورق شده اند.

در لایه سوم، سنگریزه ها با چسب به ورق چسبیده اند و در لایه چهارم؛ سنگ ریزه ها به ورق چسبیده اند، سنگ ریزه ها باعث می شود تا رنگ ورق های سفالی در مقابل تغییر رنگ مقاوم باشد. این نوع سنگ ریزه ها طبیعی بوده و رنگ آمیزی شده اند. 

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منتشرشده در مقالات

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز30
بازدید دیروز32
بازدید هفته213
بازدید ماه175
بازدید کل22432

تماس با ما