بهترين پوشش كار طرح سفال

بهترين پوشش كار طرح سفال

براي پوشش سقف هاي شيبدار يا سقف ويلاها بايد شركتي كه اين نوع پوشش را با بهترين كيفيت و در سريع ترين زمان ممكن نصب كند.

ورق هاي فلزي بهترين متريال براي پوشش سقف هاي شيبدار است و ورق هاي شيرواني كه اكثر فلزي هستند با ضخامت خيلي زيادي توليد مي شوند.

ورق هاي سفالي بهترين گزينه براي سقف هاي شيرواني و آلاچيق هاست كه علاوه بر اين براي سردر ساختمان نيز به كار مي رود.

اين نوع ورق ها رنگي بوده و از گالوانيزه درست مي شوند و در ضخامت هاي 4/0 ت 6/0 ميلي متر توليد مي شوند و در دو مدل به بازار عرضه مي شوند. طول ورق هاي ژنوا متغير بوده و عرض آن ها هم يك متر است.

ورق هاي تايل به طول يك متر و عرض 40 سانتي متري بوده و سه عدد تايل مي تواند يك مترمربع از سقف ساختمان را پوشش دهد. 

ورق هاي موجدار سبك بوده و از دور به صورت سفال مشاهده مي شوند. اين نوع ورق ها در مقايسه با سفال، سبك تر و ايمن تراست و مشكلاتي مانند شكستگي و پوسيدگي و ساير مشكلات را ندارد.

بزرگ ترين مشكل ورق هاي سفالي اين است كه هنوز استاندارد مشخصي براي توليد و عرضه اين نوع ورق ها وجود ندارد و به همين دليل برخي اوقات محصولات نامرغوب و بي كيفيتي به بازار عرضه مي شود.

بهترين محصول، نشتي ندارد و قطرات باران به داخل مساحت پوشش شده نفوذ نمي كند و حتي در برابر باد و باران و تگرگ نيز مقاومت خوبي دارد.

مقايسه ورق هاي توليدي و وارداتي

اين نوع ورق ها، از هفت لايه پوشش لايه گالوانيزه درست شده اند كه همين عامل باعث مي شود تا كيفيت و دوام محصول افزايش بيابد. لايه هاي فولادي به صورت 5 لايه در رو و 2 لايه در پشت لايه باعث استحكام ورق شده اند.

در لايه سوم، سنگريزه ها با چسب به ورق چسبيده اند و در لايه چهارم؛ سنگ ريزه ها به ورق چسبيده اند، سنگ ريزه ها باعث مي شود تا رنگ ورق هاي سفالي در مقابل تغيير رنگ مقاوم باشد. اين نوع سنگ ريزه ها طبيعي بوده و رنگ آميزي شده اند. 

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

Read more

فرایند خدمات در ویلا بام چگونه است ...!

فرايند خدمات و مشاوره و اجراي برنامه ها در ويلا بام به صورت زير مي باشد

تماس با ما

بررسي و پرسش سوال

مشاوره و جوابگويي

ارائه 3D پروژه

قرارداد همکاري

انجام پروژه

پروژه های در دست اجرا

ویلای چادگان
90%
مجموعه تفریحی نیاسر
100%
مجموعه ورزشی استقلال چالوس
100%
جایگاه سوخت و خدماتی شهید رضایی
95%

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز106
بازدید دیروز149
بازدید هفته410
بازدید ماه4644
بازدید کل11706

تماس با ما

  • کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31
  • 02155449763
  • مدیرعامل: 09121717911
  • info@vilabam.ir
  • http://vilabam.ir