انواع سقف آلاچيق

انواع سقف آلاچيق

آلاچيق باعث مي شود تا شهرنشينان بتوانند به مدت زمان كوتاهي از سروصدا و هياهوي شهري فاصله گرفته و ساعاتي را در آرامش سپري كنند. وجود آلاچيق در حياط منازل شهري باعث مي شود تا ساكنان خانه پس از سپري كردن كار و زندگي مدرن شهري، به آلاچيق پناه برده و از محيط سرسبزي كه در كنار آلاچيق در حياط منزل خود وجود دارد لذت ببرند.  

شما در برخي اوقات ملاحظه كرده ايد كه در فضاي بوستان هاي شهري نيز آلاچيق هايي ساخته شده اند.

انواع سقف هاي آلاچيق

 1. آلاچيق فلزي

بسيار مقاوم است و سقف اين نوع آلاچيق، از سفال يا ورقه هاي فلزي بوده كه بازيافت شده و براحتي شكل مي گيرد. نسبت به مدل‌هاي چوبي قدري متفاوت است. شما مي توانيد كف اين نوع آلاچيق را از چوب، بتن يا سيمان درست كنيد.

در بوستان‌هاي شهري به فراواني يافت مي شود و هزينه ساخت آن نسبت به آلاچيق‌هاي چوبي كمتر است. با ورق‌هاي گالوانيزه ، پرچين ، شادولين ، دكرا سقف اين نوع آلاچيق‌ها را مي پوشانند.

 1. آلاچيق مدرن

در اين نوع آلاچيق از طرح‌هاي جديد و قديم استفاده شده و تركيبي از متريال‌ها در ساخت آن استفاده مي‌شود. شما مي‌توانيد آلاچيق‌هاي فلزي يا تركيبي از فلز و چوب را جهت ساخت آلاچيق‌هاي مدرن به شركت ويلابام سفارش دهيد. برخي آلاچيق‌ها در مناطق سردسير از چوب و شيشه ساخته مي شود كه باعث زيبايي چند برابر آلاچيق مي‌شود.

 1. آلاچيق چوبي

بهترين گزينه براي خانوار‌هايي است كه باغ يا باغچه اي دارند و آلاچيق چوبي باعث زيبايي دو برابر فضاي باغ مي‌شود. اين نوع آلاچيق‌ها زيبا و جادار بوده و ضد آب ساخته مي‌شوند. ديواره آلاچيق مي‌تواند باز با بسته باشد. به طور معمول اين نوع آلاچيق‌ها از چوب روسي يا ترمووود ساخته مي‌شود. ترموود در مقايسه با چوب روس زيباتر بوده و هزينه ساخت آن نيز كمتر است. چوب اين نوع آلاچيق بايد به موادي آغشته شود تا از پوسيدگي آن جلوگيري كرده و از آسيب زدن حشرات جونده نيز جلوگيري كند. نصب در به اين نوع آلاچيق اختياري است. 

عوامل موثر بر قيمت نهايي آلاچيق

 • نوع ديزاين و طراحي سقف و ديوارها
 • نوع مبلمان
 • نوع متريال
 • متراژ

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

Read more

فرایند خدمات در ویلا بام چگونه است ...!

فرايند خدمات و مشاوره و اجراي برنامه ها در ويلا بام به صورت زير مي باشد

تماس با ما

بررسي و پرسش سوال

مشاوره و جوابگويي

ارائه 3D پروژه

قرارداد همکاري

انجام پروژه

پروژه های در دست اجرا

ویلای چادگان
90%
مجموعه تفریحی نیاسر
100%
مجموعه ورزشی استقلال چالوس
100%
جایگاه سوخت و خدماتی شهید رضایی
95%

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز91
بازدید دیروز149
بازدید هفته395
بازدید ماه4629
بازدید کل11691

تماس با ما

 • کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31
 • 02155449763
 • مدیرعامل: 09121717911
 • info@vilabam.ir
 • http://vilabam.ir