یکشنبه, 26 اسفند 1397 02:45

انواع سقف آلاچیق

انواع سقف آلاچیق

آلاچیق باعث می شود تا شهرنشینان بتوانند به مدت زمان کوتاهی از سروصدا و هیاهوی شهری فاصله گرفته و ساعاتی را در آرامش سپری کنند. وجود آلاچیق در حیاط منازل شهری باعث می شود تا ساکنان خانه پس از سپری کردن کار و زندگی مدرن شهری، به آلاچیق پناه برده و از محیط سرسبزی که در کنار آلاچیق در حیاط منزل خود وجود دارد لذت ببرند.  

شما در برخی اوقات ملاحظه کرده اید که در فضای بوستان های شهری نیز آلاچیق هایی ساخته شده اند.

انواع سقف های آلاچیق

  1. آلاچیق فلزی

بسیار مقاوم است و سقف این نوع آلاچیق، از سفال یا ورقه های فلزی بوده که بازیافت شده و براحتی شکل می گیرد. نسبت به مدل‌های چوبی قدری متفاوت است. شما می توانید کف این نوع آلاچیق را از چوب، بتن یا سیمان درست کنید.

در بوستان‌های شهری به فراوانی یافت می شود و هزینه ساخت آن نسبت به آلاچیق‌های چوبی کمتر است. با ورق‌های گالوانیزه ، پرچین ، شادولین ، دکرا سقف این نوع آلاچیق‌ها را می پوشانند.

  1. آلاچیق مدرن

در این نوع آلاچیق از طرح‌های جدید و قدیم استفاده شده و ترکیبی از متریال‌ها در ساخت آن استفاده می‌شود. شما می‌توانید آلاچیق‌های فلزی یا ترکیبی از فلز و چوب را جهت ساخت آلاچیق‌های مدرن به شرکت ویلابام سفارش دهید. برخی آلاچیق‌ها در مناطق سردسیر از چوب و شیشه ساخته می شود که باعث زیبایی چند برابر آلاچیق می‌شود.

  1. آلاچیق چوبی

بهترین گزینه برای خانوار‌هایی است که باغ یا باغچه ای دارند و آلاچیق چوبی باعث زیبایی دو برابر فضای باغ می‌شود. این نوع آلاچیق‌ها زیبا و جادار بوده و ضد آب ساخته می‌شوند. دیواره آلاچیق می‌تواند باز با بسته باشد. به طور معمول این نوع آلاچیق‌ها از چوب روسی یا ترمووود ساخته می‌شود. ترموود در مقایسه با چوب روس زیباتر بوده و هزینه ساخت آن نیز کمتر است. چوب این نوع آلاچیق باید به موادی آغشته شود تا از پوسیدگی آن جلوگیری کرده و از آسیب زدن حشرات جونده نیز جلوگیری کند. نصب در به این نوع آلاچیق اختیاری است. 

عوامل موثر بر قیمت نهایی آلاچیق

  • نوع دیزاین و طراحی سقف و دیوارها
  • نوع مبلمان
  • نوع متریال
  • متراژ

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منتشرشده در مقالات

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز25
بازدید دیروز32
بازدید هفته208
بازدید ماه170
بازدید کل22427

تماس با ما