اشتباهات متداول در اجرای آردواز

  1. اطلاعات ناقص

اطلاعات ناقص ناپختگی پیمانکار در زمینه اجرای آردواز و نوع و کیفیت مصالح و ابزارهای لازم و عدم اطلاع از روش ها و تکنیک های بروز و موثر در اجرای آردواز

  1. آردوازهای مختلف و متفاوت

آردوازها مختلف و متنوع هستند و کیفیت ، دوام و ماندگاری های مختلف و متفاوتی دارند. اگر پیمانکار باتجربه ای، آردوازهایی با کیفیت بهتر را نصب کند، به مدت 100 سال و بیشتر از آن هم دوام خواهند داشت. در صورتی که آردواز باکیفیتی را نصب نکرده باشید، باید همیشه آروازهای را تعویض کرده یا مرمت کنید.

  1. اطلاعات ناقص در مورد عقد قرارداد

پیمانکار باید هنگام عقد قرارداد، همه مشخصات محصول شامل، طول، ضخامت، سایز، نحوه اجرا و تعداد و کیفیت محصول را مشخص کند.

  1. رعایت و تنظیم فاصله گذاری

این امر مهم در اجرا و نصب آردواز از اهمیت به سزایی برخوردار است که بسیاری از پیمانکاران به امر مهم توجه نمی کنند که در نهایت خسارت های بزرگی را باید متحمل شوند. فاصله گذاری باید دقیق و مشخص شده باشد و آردوازها نباید زیاد بهم نزدیک یا حتی دور باشند.

  1. اتصالات معیوب و نادرست و بی کیفیت

کیفیت و مواد تشکیل دهنده آردوازها از خراب شدن و نفوذ آب جلوگیری کرده و مانع این کار خواهند شد. کیفیت مرغوب و اجرا و پیاده سازی کار نیز در کیفیت کار موثر است. هرچقدر که پیمانکار باتجربه باشد و محصول باکیفیت باشد، به همان اندازه کار به طرز صحیحی اجرا خواهد شد.

  1. راه رفتن روی آردوازهای بعد از نصب

بزرگترین و مخرب ترین اشتباهی است که اکثر پیمانکاران بعد از نصب آردوازها انجام می دهند و همین کار باعث می شود که آردوازها از محل خود لق شده و در نهایت در محل نصب شده باقی نخواهند ماند.

  1. مواد پوششی ضعیف و بی کیفیت

مواد تشکیل دهنده آردوازها در ماندگاری و دوام آن ها تاثیر به سزایی دارند. مواد تشکیل دهنده آردوزها باید به مدت 150 سال ماندگاری داشته باشند. تخته های چوبی به ضخامت 3 تا 8 سانتی متر در ماندگاری آردوازها عامل مهمی به شمار می روند.

چوب های لمینیت، تخته های سه لا برای نصب آردوازها مناسب نیستند و همین مواد و مصالح باعث کاهش عمر پوشش سقف می شود، بنابراین باید همیشه و در همه حال از مواد باکیفیت استفاده شود تا پوشش سقف به مدت زمان طولانی، دوام و ماندگاری داشته باشد.

بنابراین حتما از پیمانکار مجربی استفاده کنید که متریال های باکیفیتی را استفاده می کند.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

منبع

منتشرشده در مقالات

ویلا بام با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید سقف های شیب دار و ملزومات تخصصی ویلا با خدمات ذیل آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

آمار بازدید سایت

بازدید امروز28
بازدید دیروز32
بازدید هفته211
بازدید ماه173
بازدید کل22430

تماس با ما